11 C
Bursa
Çarşamba, Nisan 21, 2021

Vodafone Cep Lira Transfer İle TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Cep Lira Transfer İle TL Transferi Nasıl Yapılır?

 

Önceki yazılarımızda sizlere Turkcell ve AVEA aboneleri için nasıl kredi transferi gerçekleştirebileceğimizi ayrıntıları ile anlatmıştık. Bu yazımızda ise son olarak Vodafone kullanıcılarına yönelik kredi transferini nasıl gerçekleştirebileceğimizi anlatacağız.

Vodafone faturasız hat abonelerinin istedikleri bir kişiye, bir yakınlarına, sevdiklerine cep lira transferi yapabilmeleri için 7038’i aramaları yeterli olacaktır. Ücretsiz yapabildikleri bu aramadaki adımları takip ederek istedikleri bir diğer Vodafone abonesine TL gönderimi yapabilirler.

Vodafone’lular, Vodafone’un koyduğu şart gereği, TL transferini yapabilmeleri için transferin ardından hatlarında 6 TL kalmasını sağlamalıdırlar. Her bir transfer işlemi 0,40 TL olarak ücretlendirilir.

Vodafone aboneleri bir defada 1 TL’den 20 TL’ye kadar (yukarıdaki şartı sağlamaları koşuluyla) istedikleri kadar kredi transferi gerçekleştirebilirler.

vodafone kontör transferi
vodafone kontor transfer
vodafone tl gônderme
vodafone tl transfer
vodafone kontör gönderme
vodafone lira transfer
vodafone tl transferi
vodafone tl transferi nasıl yapılır
vodafone lira transferi
vodafone tl isteme

cenadmin
Cengelli.com‘da, doğru soruları sorduğunuzda öğrenmenin basit olduğuna inanıyoruz. Bir süredir meraklı bireyler için genel bilgi kaynaklarına gitmeyi hedef belirledik. Uzman olarak yazılan bilgilendirici ve erişilebilir makalelerimiz, okuyucuların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına yardımcı olur. Cengelli , doğadan tarihe, psikolojiden iş dünyasına kadar çeşitli konularda makale içermektedir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Ağlar

21,845BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Son Yazılar