14 C
Bursa
Cuma, Aralık 3, 2021

Su Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Su falı bir kişinin bakmakta zorlanacağı hatta korkacağı bir fal yöntemidir. Günümüzde bu fal yöntemini yapabilecek insan sayısı gerçekten azdır. Çünkü bu fal yöntemi ruhsal varlıklarla iletişime geçilerek yapılan bir faldır ve çok yoğun bir konsantre ister. Birçok insan bu yoğun konsantre olmayı beceremez ve bu falda da başarıya ulaşamazlar. Her insan birçok fal türünü başarabilir fakat su falını yapabilecek kişiler seçilmiş kişiler olarak adlandırılırlar. Bu falda hiç fal yöntemi için malzeme ve ya belirli şekillere göre yapılacak yorumlamalar yoktur. Bu fal kişinin sadece kendisi tarafından görebilmesi ile mümkündür. Fakat bazı kişiler tarafından bu fal üzerinden ustalaştığından dolayı karşısındaki kişinin hakkında geleceği tahmin edebilme yetileri de gelişmiştir.

Su falına bakmadan önce mutlaka sahip olmamız gereken işler vardır. Bu işlerden bazılarını sayacak olursak; öncelikle içinizdeki kıskançlığı, fırsatçılığı, çekememezliği ve kötünü niyetleri silmemiz gerekir. Böylelikle meleklerden falınızı görebilmek adına yardım isteyebilirsiniz. Aynı zamanda öncelikle yoğun olarak konsantre dersleri almalısınız ve dışarıdan gelecek yoğun sesler ve ya darbelerden bile etkilenmeden konsantre olabilmelisiniz. Eğer ki bu iki işi bitirebilirseniz yavaş yavaş su falına bakmaya başlayabilirsiniz. Su falına baktığınız sırada mutlaka meleklerden de yardım almalısınız.

Şimdi su falın su falına nasıl bakılır? Diye soracak olursak; öncelikle su falına bakabilen kişilerin ayrı ayrı zorluklardan birkaç yöntemi vardır. Eğer ki yeni yeni su falı bakmaya başlayan bir kişi var ise en kolay yapılan su falı yöntemini kullanır. Bu yöntemde çok fazla ruhsal varlıklar ile iletişime geçmek gerekmez. Bu fal yönteminde yoğun bir konsantre olması yeterlidir. Bu fal yapılırken öncelikle bir tas alınır ve falına bakılmasını isteyen ve ya kendi falına bakıyor ise fala bakan kişi bu tasa su doldurur. Suyu mutlaka falına bakılacak kişi doldurmalıdır. Aksi takdirde su falı sonuçlanamaz. Bir tasa su doldurulduktan sonra konsantre olacağımız için sessiz sakin ve çok fazla ışık girmeyen bir odaya giriniz. Bu odada falı bakacağınızdan eğer ki çevrenizde birden fazla kişi var ise mutlaka sessiz olmaları hakkında uyarmalısınız. Bundan sonra falın sonucunda neyi öğrenmek istiyorsanız onun adını söyleyip ardından bir motif söylemelisiniz. Mesela bu örneğiniz evleneceksem suyun içine ay doğsun şekline bir sözdür. Bu sözün ardından da fala başlayabilirsiniz.

Fala başlamak için öncelikle konsantre olunuz. Suya bakarak konsantre olduktan sonra sanki su ile iletişime geçecek gibi olduğunuz anda artık falın sonucuna ulaşmak için çok az zaman kaldığını anlarsınız. Bu süreçten sonra kesinlikle gözünüzü kırpmayınız ve suyun içine çok dikkatli bir şekilde bakınız. Daha sonra suyun içinde bazı şekiller belirecektir. Eğer ki bu şekiller falına baktığınız kişinin söylediği bir motif ise istediğiniz tutacağını bildirirsiniz. Fakat onun demediği bir motif ise dileğinin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.

cenadmin
Cengelli.com‘da, doğru soruları sorduğunuzda öğrenmenin basit olduğuna inanıyoruz. Bir süredir meraklı bireyler için genel bilgi kaynaklarına gitmeyi hedef belirledik. Uzman olarak yazılan bilgilendirici ve erişilebilir makalelerimiz, okuyucuların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına yardımcı olur. Cengelli , doğadan tarihe, psikolojiden iş dünyasına kadar çeşitli konularda makale içermektedir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Ağlar

22,292BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Son Yazılar