-5 C
Bursa
Perşembe, Ocak 21, 2021

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis kiralama işlemleri, Ritimoffice bünyesinde, uygun bütçe hesaplamalarıyla sizlere sunulmaktadır. Peki, sanal ofis nedir ve avantajları nelerdir? Aslında sanal ofis, kelimenin direkt sözlük anlamını veriyor diyemeyiz. Gerçek bir ofis sahibi olursunuz. Bu açıdan tamamen gerçek, kurumsal bir imaja sahip olacağınızı söylemek isteriz. Sanal olarak isminin geçiyor olmasının sebebi ise iş adresinin, lokasyonun, süreklilik arz etmesi ancak fiziksel ortamın kiralanıyor olmasıdır. Yani, ticari bir lokasyon olarak yasal iş adresine sahip olursunuz ve bu sanal bir ofis mantığında işler. Ama olası toplantılarınız durumunda, iş görüşmeleriniz durumunda, anında, şehrin en uygun lokasyonundan hazır ofislerinizi, toplantı odalarınızı kiralarsınız ve görüşmelerinizi burada yaparsınız.

Hazır ofis kiralama işlemlerinizde, çeşitli hizmetlerle karşılaşacaksınız. Tamamen kurumsal bir firma gibi çalışma imkanlarına erişip, bu imkanlar eşliğinde yasal olarak işlerinizi yürüteceksiniz. Ritimoffice, hazır ofis kiralama işlemleri içerisinde şu hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır:

  • Yasal iş adresi
  • Adınıza gelmiş olan bütün e-posta, tebligat gibi önemli evrakların, bizzat size yönlendirilmesi
  • Firmanız adına sunulacak olan sabit hat numarası
  • Eğitimli, uzman bir asistan tarafından çağrılarınızın karşılanıp talebinize göre bilgilerin aktarılması
  • İhtiyacınız durumunda, günlük veya saatlik olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları
  • Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz sıcak ve soğuk ikramlar
  • Lokasyonuyla herkesin hayali olan prestijli iş yerlerinde kendinize ait bir ofise sahip olmak
  • Kapalı otopark kullanımında hak sahibi olmak
  • Yüksek hızlı internetten yararlanmak
cenadmin
Cengelli.com‘da, doğru soruları sorduğunuzda öğrenmenin basit olduğuna inanıyoruz. Bir süredir meraklı bireyler için genel bilgi kaynaklarına gitmeyi hedef belirledik. Uzman olarak yazılan bilgilendirici ve erişilebilir makalelerimiz, okuyucuların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına yardımcı olur. Cengelli , doğadan tarihe, psikolojiden iş dünyasına kadar çeşitli konularda makale içermektedir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Ağlar

21,381BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Son Yazılar