18 C
Bursa
Salı, Nisan 20, 2021

Ortopedi Ankara ve Rehabilitasyon Merkezi

Çağımızın en büyük rahatslıklarının başında; sırt, bel, omurilik ve boyun ağrısı yer almaktadır. Omurga eğriliği, duruş bozukluğu, çalışma ortamında bedeni doğru pozisyonlanması ve kullanılması, eklemlerin ağrılı, tutukluk gösteren sorunlarının tamamı Ortopedi Ankara’nın ilgi alanıdır. Uzman kadrosu ile sizlere en iyi tedavi yöntemini uygulayan Rehabilatasyon Merkezi, Koç Kuleleri A Blok Kat:8 No:27 Söğütözü Ankara adresinde yer almaktadır.

Online randevu sistemi ile faaliyet göstermekte olan Ankara Ortopedi Rehabilitasyon Merkezi web sitesi aracılığı ile de randevu kabul etmektedir. 7 gün 24 saat boyunca web sitesi üzerinden randevu alabileceğiniz gibi, telefon aracılığı ile de randevu almanız mümkün. Rehabilitasyon merkezi Ankara’da faaliyet göstermekte olup, Tüm türkiye üzerinden hasta kabul etmektedir.

Birden çok bölgesinde ağrı yaşayan hastalar için en çok uygulanan tedavi yöntemi, Kombine Ağrı Tedavisi‘dir. Ortopedi Ankara Fransa’da yayınlanan bir çalışmasında omuz kas yırtığı ve omuz ağrısı olan hastalarda sadece proloterapiyle başarısının %92,9 olduğunu göstermiştir. Kendilerine neden %100’e ulaşamadık sorusunu sorduklarında tek tedavinin yeterli olmadığı, yeni hücre ve doku oluşumuna katkı verecek diğer tedavi yöntemlerinin ilave edilmesiyle basarinin daha da artacağı fikrine vararak çalışmalarına devam etmiş ve sonuçta %100’lere yaklaşmıştır.

cenadmin
Cengelli.com‘da, doğru soruları sorduğunuzda öğrenmenin basit olduğuna inanıyoruz. Bir süredir meraklı bireyler için genel bilgi kaynaklarına gitmeyi hedef belirledik. Uzman olarak yazılan bilgilendirici ve erişilebilir makalelerimiz, okuyucuların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına yardımcı olur. Cengelli , doğadan tarihe, psikolojiden iş dünyasına kadar çeşitli konularda makale içermektedir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Ağlar

21,832BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Son Yazılar