6 C
Bursa
Cumartesi, Mart 6, 2021

buz üzerinde gerçekleşen hadise

buz üzerinde gerçekleşen hadise….
İki çocuk bütün sabahı donmuş bir göl üzerinde kayarak geçirdi. Ama sonra aniden buz kırıldı ve çocuklardan biri suya düştü. Akım onu birkaç metre uzağa çekti, çocuk bir buz tabakasının altında kalmıştı. Onu kurtarmanın tek yolu, o buz tabakasını kırmaktı.Arkadaşı yardım istemek için bağırmaya başladı.Kimsenin gelmediğini görünce hızlıca bir kaya aradı ve olabildiğince sert bir şekilde buza vurmaya başladı.

Bir delik açana kadar tekrar tekrar vurdu, sonra kolunu suya soktu, arkadaşını tutup dışarı çekti. Birkaç dakika sonra, çocuğun bağırışlarını duyan komşular sayesinde itfaiyeciler geldi. Çocuk olanları anlatınca, küçücük bir çocuğun böylesi kalın bir buz tabakasını kırabilmesine şaştılar.“Küçücük elleriyle buzu kırmasının imkânı yok. Bu imkânsız, gücü yetmez. Bunu nasıl yaptı?” diye sordular birbirlerine.Yakınlarda yaşlı bir adam, konuştuklarını duyunca itfaiyecilerin yanına geldi.
Yaşlı adam, “Çocuğun bunu nasıl yaptığını biliyorum” dedi.“Nasıl?” diye sordular şaşırarak.“Ona yapamayacağını söyleyecek kimse yoktu yanında.”

Önceki İçerikArabamız su kaynatmasa
Sonraki İçerikSongül karlı itirafı

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Ağlar

21,618BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Son Yazılar