-1 C
Bursa
Salı, Şubat 7, 2023
No menu items!

Böyle bir şey nasıl olabilir

Başka erkeklerle birlikte oluyor hemde bunu eşinin yanında yapıyor! Yazıklar olsun! Başımıza taş yağacak!Başka Erkeklerle Birlikte Oluyor Hemde Bunu Kocasının Yanında..Bir insan eşine bunu nasıl yapabilir. Kendisine “Ateşli kadın” ismi takan Rae Nemetsky isimli TikTok kullanıcısı, hayranlarına başka erkeklerle il-iş-kiye g-ir-diğini kocasının durumdan hoşlandığını söyledi. Üstelik adam, karsının il-iş-ki sırasında sesini kaydedip kendisine atması için yalvarmış.

Kendisini TikTok’ta ‘hotwife’ olarak tanıtan Rae, kocasının başka erkeklerle il-iş-kiye girmesini ve il-iş-ki sırasında sesini kaydedip kendisine dinletmesi için yalvardığını söyledi. Rae, takma adını kocasından gizli bir şekilde başka erkeklerle i-liş-k-iye giren kadın olarak tanımladığını, fakat bunu gizliden yapmadığını tamamen kocasının bilgisi ve rızası dahilinde yaptığını söyledi.

Kocasının bir yıllık yalvarışından sonra başka erkeklerle y-a-tm-a-ya başlayan Rae, ilk önce rahatsızlık duymasına rağmen daha sonra bu durumun kocasını mutlu ettiğini görünce kendisinin de mutlu olmaya başladığını söyledi. Küçük bir çocuğu olan Rae, bunun aldatmakla hiç alakası olmadığını söylüyor ve eşinin başka birisi ile birlikte olmadığını da ekliyor.

Önceki İçerikBakan Koca MAALESEF
Sonraki İçerikBakın Ne Haldeydi

Benzer Yazılar

Sosyal Ağlar

22,292BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Son Yazılar